Kryeministri Hoti takoi ministrin e Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka zhvilluar takim me ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias, i cili po qëndron në një vizitë në Kosovë,

Diplomati grek do të zhvillojë takim edhe me ministren e Jashtme të Kosovës, Meliza Haradian-Stublla dhe kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close