Ultimate magazine theme for WordPress.

Bastisen dy lokacione në Gjilan, konfiskohen narkotikë

Njësit policore në rajonin e Gjilanit, kanë hasur në dy persona të dyshimtë, tek të cilët gjatë kontrollit të njërit janë gjetur një cigare e dyshuar narkotike, ndërsa tek tjetri një thikë.

Njësitë policore më pas kanë kryer bastisje në dy lokacionet e të dyshuarve, ku kanë hasur tek i dyshuar i parë: Një qese plasmasti me substanca narkotike marihuanë me peshë 10.7 gramë.

Një qese plasmasti në fara me peshë prej 3.4 gramë, dy grinderë, 6 fishekë të kalibrave të ndryshëm.

Një armë të gjatë të gjuetisë dhe një thikë.

Kurse tek personi i dytë janë gjetur dhe konfiskuar një qese plasmasti me fara të Kanabis Sativa me peshë 43.3 gramë dhe një grinder.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close