Ultimate magazine theme for WordPress.

​Vetëvendosje:Nuk kemi pasur ftesë për takimin me presidentin Thaçi

Presidenti Hashim Thaçi i ka takuar sot liderët e partive politike, me të cilët ka biseduar për zgjedhjet në komunën e Podujevës dhe për zhvillimet e përgjithshme politike në vend.

Por në këtë takim nuk ka marrë pjesë asnjë zyrtarë i Lëvizjes Vetëvendosje.

Zëdhënësi i VV-së, Përparim Kryeziu ka thënë për KosovaPress, se pavarësisht që lideri Albin Kurti është i izoluar për shkak të infektimin me Covid-19, në adresë të kësaj partie nuk ka ardhur asnjë ftesë për këtë takim.

“Nuk ka pasur as takim virtual me z.Kurtin, as takim me ndonjë përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje, sikurse nuk ka pasur as ndonjë ftesë”, ka thënë zëdhënësi i VV-së, Përparim Kryeziu.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close