SKANDALOZE! Dritan Abazoviq së bashku me serbët mban një minutë heshtje për anti shqiptarin e madh Amfilohije!! >Foto<

Mbajtja një minutë heshtje për kryepopin serb nga shqiptari Dritan Abazoviç, është një skandal i vertetë!
Gjat takimit të sotëm me mandatarin për kryeministër Zdravko Krivokapic me krerët e koalicioneve “Për Ardhmërinë e Malit të Zi”, “Paqja është kombi ynë” dhe “Bardh e Zi” ku i pranishëm ishte edhe Dritan Abazoviç, u mbajt një minutë heshtje për fashistin serb Krypopin e Kishës Serbe në Malit të Zi, Amfilohije i cili ndërroi jetë sot.
Takimi filloi me një minutë heshtje për shkak të prehjes së Metropolitit të Malit të Zi dhe Detit, Amfilohije.
Kjo është e pafalëshme për një shqiptar t’i bëjë nderime njeriut që për dekada ka urryer shqiptarët.
P:F.M.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close