Ultimate magazine theme for WordPress.

Aksident i rëndë në Viti: Dy persona të vdekur, një i lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur mesnatën e së shtunës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një tjetër është lënduar rëndë, raporton Express Rasti ka ndodhur në rrugën “Kllokot” në Viti, mesnatën e së shtunës, ka njoftuar Policia në raportin 24 orësh.

“Ka ndodhur një aksident trafiku ku i përfshirë ka qenë vetëm një automjet me ngasës mashkull Kos. i cili ka humbë kontrollin gjatë ngasjes dhe është goditur në një ujëmbledhës nga betoni. Si pasojë e aksidentit dy persona meshkuj Kos. kanë humbur jetën dhe një tjetër mashkull Kos. është i lënduar rëndë”, ka bërë të ditur policia.

Me urdhër të prokurorit trupat e pa jetë janë dërguar në IML për obduksion, i lënduari gjendet në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close