Ultimate magazine theme for WordPress.

​Shqiptohen 966 gjoba për mosrespektim të masave ndaj COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit Policia ka shqiptuar 966 gjoba për persona që nuk respektuan masat e vendosura nga institucionet shëndetësore për mbrojtje ndaj COVID-19.

Në raportin 24 orësh 758 gjoba janë shqiptuar për shkelësit e rregullave të trafikut

Të dhënat e këtij raporti bëhet e ditur edhe se në rrugët e vendit janë shkaktuar 16 aksidente trafiku me të lënduar dhe 20 me dëme materiale.

Ndërsa, janë arrestuar 9 persona dhe 4 janë dërguar në mbajtje.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close