Friday, November 27, 2020
Aktuale

Edhe mikrobiologu i njohur, Lul Raka Infektohet me koronavirus

Mikrobiologu kosovar, Lul Raka përmes një postimi në FB ka bërë të ditur se ai dhe bashkëshortja e tij janë infektuar me COVID-19, ndërsa fëmijët e tyre kanë dalë negativ.

Ky është postimi i tij:

Të nderuar/a,

Pas disa simptomave të shfaqura mbrëmë te gruaja Laura, sot u testuam për COVID. Unë dhe gruaja rezultuam pozitivë (unë nuk kam simptoma). Fëmijët, Lena dhe Lumi dolën negativ. (Learti punon e studion ne Prishtinë)

Similar Posts

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close