Friday, November 27, 2020
Aktuale

Rexhep Selimi para nisjes për në Hagë bën homazhe tek varri i Astrit Deharit

Para nisjes për në Hagë, ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, njëherit Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje ka bërë homazhe tek varri i Astrit Deharit në katër vjetorin e vdekjes së tij.

Bashkë me Selimi veç bashkëpartiakëve ishin edhe familjarët e Astrit Deharit.

Selimi nga aty nuk deshi të komentojë aktakuzën e konfirmuar nga Specialja, por mbrëmë në një shkrim në profilin e tij në Facebook ka theksuar se në Hagë shkon me kokën lart dhe kurdo që kthehet do kthehet po ashtu me kokën lart.

 

Similar Posts

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close