Ultimate magazine theme for WordPress.

Thaçit i konfirmohet aktakuza jep dorëheqje nga posti i presidentit

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në konferencën për media ka bërë të ditur se ka dhënë dorëheqje nga ky post pas konfirmimit të aktakuzës ndaj tij.

“Për të mbrojtur integritetin e presidencës, integritetin e Kosovës dhe integritetin e popullit të Kosovës si dhe duke respektuar edhe partneritetin me ndërkombëtaret, unë sot jap dorëheqje nga pozita e presidentit të Kosovës”, ka theksuar Thaçi.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close