Ultimate magazine theme for WordPress.

Kryeministri Rama akuzë ndaj Berishës, Metës dhe Bashës: Votuat Raportin e Dick Martyt

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka akuzuar rivalët e tij politik në Shqipëri rreth Raportit të Dick Martyt, që si rjedhojë e formoi Gjykatën Speciale.

Sipas tij, Berisha, Meta dhe Basha janë të lidhur direkt rreth votës pro në Këshillin e Evropës

“Sali pse e votove pro Raportin e Dick Marty në Këshillin e Europes,kur ne e votuam kundër apo doje të mbroje Kosovën nga Hashimi? Po ti Ilir pse e votove pro Raportin e Dick Marty apo s’të pyeti Haxhinasto? Lulëzim ke gjë për të thënë apo s’ta lejon sekreti hetimor?#KrenarpërPS”, ka shkruar ai.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close