Marjana Kondi infektohet me COVID-19, mesazh qytetarëve/ Dëgjoni vetëm mjekët

ATSH/ Një ndër ikonat e humorit në vendin tonë, Marjana Kondi është infektuar me COVID-19.

Lajmin e ka konfirmuar vetë aktorja, teksa ka përcjellë për qytetarët edhe një mesazh ku iu kërkon të dëgjojnë vetëm këshillat e mjekëve.

“Të falenderoj Dr. Pipero për këshillën e rëndësishme që më dhe! Mos shiko dhe mos dëgjo se ç’thonë njerëzit. Vetëm mjekun specialist! U lodha duke dëgjuar mendimtarët idiot, futur dhe unë brenda dhe për pak sa i besoja plotësisht! Jooo!!! Dëgjoni vetëm mjekun dhe jo frikë, por përkushtim ndaj vetes”, deklaroi Kondi.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close