Ultimate magazine theme for WordPress.

Edhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami infektohet me coronavirus

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bajrami tha se sot është testuar për COVID-19 dhe se ka rezultuar e infektuar me koronavirus.

“Për dy javë, do të jem në vetizolim dhe do të punoj nga distance për aq sa më lejon gjendja shëndetësore”, tha ajo.

Gjithashtu ministrja Bajrami uroi shëndet për të gjithë qytetarë.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetarë,

Sot jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Për dy javë, do të jem në vetëizolim dhe do të punoj nga distanca për aq sa me lejon gjendja shëndetësore.

Shëndet për ju dhe familjet e juaja!

HB

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close