Policia konfirmon djegien e kulmit të stacionit policor në Zubin Potok

Është djegur kulmi i stacionit policor në Zubin Potok. Tash për tash nuk dihen shkaqet e këtij zjarri. Lajmin për RTK-në e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës në veri.

“Po, është diegur kulmi i stacionit në Zubin Potok, nuk ka dëme të tjera në katet poshtë në stacion. Kanë intervenuar zjarrfikësit dhe e kanë ndalur zjarrin. Sot ekipet e Policisë së Kosovës nga Prishtina do të vijnë për t’i hetuar shkaqet e këtij zjarri”, kanë thënë nga Policia e Kosovës në veri.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close