Policia shqipton 541 gjoba për mos respektim të masave antiCOVID-19

Policia e Kosovës edhe gjatë ditës së djeshme ka vazhduar me ndëshkimin e të gjithë atyre që nuk respektuan masat antiCOVID-19.

Sipas raportit 24 orësh thuhet se policia ka shqiptuar 541 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

Kujtojmë se dje në vendin tonë janë shënuar 555 raste të reja me coronavirus dhe 14 vdekje.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close