Lëkundet Durrësi

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në vend.

Magnituda e tërmetit raportohet 4.8  e shkallës Rihter ndërsa thellësia 5 km.

Epiqendra e tërmetit mësohet ka qenë 17 km nga qyteti i Laçit dhe 27 km nga Durrësi.

Lëkundjet mësohet se janë nderë edhe në Lezhë.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close