Policia jep detaje për aksidentin me fatalitet në Komoran

Një person ka humbur jetën pas lëndimeve të marra nga aksidenti që ndodhi mbrëmjen e së hënës në Komoran.

Aksidenti ka ndodhur mes tre veturave.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ngasësi i automjetit pas lëndimeve të marra është dërguar në QKUK dhe ka ndërruar jetë.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të tri automjeteve me targa vendore. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda ka pësuar ngasësi i automjetit mashkull kosovar dhe i njëjti si pasojë e lëndimeve të rënda ka ndërruar jetë në QKUK”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close