Kreu i AKI-së priti komandantin e KFOR-it, Franco Federici

Drejtori i përgjithshëm i Agjencisë Kosovare të Intelegjencës, Kreshnik Gashi ka pritur sot komandantin e KFOR-it, gjeneralin Franco Federici.

Me këtë rast gjenerali Federici falënderoi kreun e AKI-së për pritjen e ngrohtë dhe vlerësoi punën e AKI-së, teksa u zotua për vazhdimin e bashkëpunimit të ndërsjellë.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close