Mbrëmë ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Rreth orës 22:22 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Sipas aplikacioni “Earthquake” tërmeti ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit.

Ndërsa, ende nuk raportohet për ndonjë dëm material apo të lënduar.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close