Shqiptohen 690 gjoba për mosrespektim të masave COVID-19

Qytetarët po vazhdojnë të mos respektojnë masat antiCOVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka shqiptuar 690 gjoba për mosrespektim të masave.

Ndërkohë që në raportin e fundit të Instituti Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës është raportuar për 5 vdekje dhe 329 raste të reja me COVID-19.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close