Albin Kurti viziton Stubllën (Viti) për nder të festës së Krishtlindjeve.

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti shoqëruar nga  anëtarë të tjerë të partisë sot ka qëndruar në katunin Stubëll të Vitisë për nder të festës së Krishtlindjeve.

Në këtë vizitë, Kurti është parë me ish-ministrat në Qeverinë Hoti, Rozeta Hajdarin dhe Arben Vitinë.

Gjatë vizitës në njërën nga shtëpitë që ka shkuar Kurti ajo se çka bjen në sy është edhe prania e Nehat Idrizit, personit që ka shpallur kandidaturën për president.

Gjithashtu, në fotografitë që ka siguruar Express’i shihet edhe kryetar i komunës së Vitisë nga radhët e LDK-së, Sokol Haliti.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close