Osmani viziton Klinikën Infektive

Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani mëngjesin e së martës ka vizituar Klinikën Infektive në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK).

Pas vizitës Osmani do të mbajë dhe një konferencë për medie para Klinikës Infektive

Editor

admin

Top
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close