Tragjedi ,dyshohet për vrasje të shumëfishtë përbrenda familjes në Pozheran të Vitisë

Katër persona janë vrarë sonte në Pozheran të Vitisë.

Këtë e ka konfirmuar Kryeprokurori i Gjilanit Arben Kadriu.

Kadriu për Klan Kosova ka thënë se është akoma herët që të flitet për motivet e këtij rasti tragjik.

Të gjitha ekipet e policisë janë në vend të ngjarjes.

Përderisa nga burime të tjera mësohet se dyshohet se një mërgimtar i cili ka ardhur nga Zvicra dyshohet se privuar nga jeta tre familjarët të tij dhe më pas veten.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close