Ambasada e Kosovës në Itali lëshon njoftim për qytetarët

Ambasada e Republikës së Kosovës në Itali ka njoftuar se me 1, 4, 6 dhe 7 janar do të jetë e mbyllur. Kjo për shkak të festave të fundvitit.

“Të nderuar bashkëqytetarë. Ju njoftojmë se me rastin e Festave të Fundvitit, Ambasada e Republikës së Kosovës në Romë do të jetë e mbyllur më 1, 4, 6 dhe 7 Janar 2021”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga ambasada.

Ndërkohë që kanë uruar qytetarët për festa.

“Shfrytëzojmë rastin që t’ ju urojmë festa të mbara të gjithëve!”, përfundon njoftimi i ambasadës.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close