Konfirmohet viktima e parë dyshohet edhe për një tjetër të vdekur në Arllat

Dyshohet edhe për viktimën e dytë nga aksidenti i rëndë në Arllat.

Dyshohet edhe për viktimën e dytë nga aksidenti i rëndë në Arllat. Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Arllat.

Burime të Ballkani.info tregojnë dy persona kanë humbur jetën në këtë aksident ku u përfshinë 4 vetura.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha.

“Sonte rreth orës 20:40 në fshatin Arllat në rrugen rajonale për Malishevë është shkaktuar një aksident trafiku në mes të katër (4) automjeteve. Njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit, po ashtu emergjenca dhe zjarrfikësat janë në vendngjarje. Sipas raportimeve fillestare mjeku ka konstatuar se një person është pa shenja jete”, ka thënë Hoxha.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close