Isa Mustafa nuk e mohon koalicionin me Pacollin

Koalicioni mes LDK-së dhe AKR-së siç duket është drejt finalizimit.

Për këtë çështje ka folur edhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa.

Në intervistë për lajmi.net Mustafa ka thënë se nëse AKR dëshiron të jetë pjesë e listës së LDK-së, për këtë të fundit do të ishte e mirëseardhur.

I pari i LDK-së, ka ritheksuar se partia e tij bashkë me atë të Pacollit edhe në të kaluarën kanë pasur bashkëpunim politik.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close