Vetëvendosje i kandidon për deputetë Kurtin dhe Haxhiun

Lideri i VV’së, Albin Kurti, është propozuar për kandidat për deputet nga qendra e VV’së në Prishtinë.

Përkundër paqartësive rreth mundësisë së kandidimit të tij, ai është propozuar së bashku me 8 anëtarë të tjerë.

Nga Qendra e Prishtinës, kandidatët për deputetë nga Lëvizja VETËVENDOSJE! janë:

 

Albin Kurti                 Liburn Aliu

 

Arben Vitia                Xhelal Sveçla

 

Glauk Konjufca         Fitore Pacolli

 

Albulena Haxhiu       Hatixhe Hoxha

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close