Albulena Haxhiu, e ka konfirmuar se lideri i LVV Albin Kuti, nuk është certifikuar nga KQZ-ja

Kandidatja e LV-së për deputet, Albulena Haxhiu, e ka konfirmuar se lideri i kësaj partie Albin Kuti, nuk është certifikuar nga KQZ-ja për të qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në profilin e saj në “Facabok”, ajo ka shkruar se qytetarët me të drejtë janë të shqetësuar për tendencat e qëllimshme për largimin nga lista të Albin Kurti, shkruan Epoka e Re.

“Albini, gëzon mbështetje shumë të madhe qytetare dhe kjo mbështetje është e pakontestuar prandaj qytetarët me të drejtë janë të shqetësuar për tendencat e qëllimshme për largimin nga lista të Albinit! Në shtetin e kapur, kështu ndodhë! Këto janë përpjekjet dhe shkelmat e fundit të atyre që e kapën shtetin dhe atyre që i shërbyen shtetit të kapur!”, ka shkruar Haxhiu.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close