Valbon Krasniqi në garë për drejtor të SHSKUK-së

Shërbimi Spitalor dhe Klinikë Universitar i Kosovës ka publikuar kandidatët që kanë plotësuar kriteret në konkursin për drejtor të këtij institucioni.

​​​​​​Pjesë e garës janë pesë doktorë të cilat kanë plotësuar kriteret për të vazhduar më tej konkurrimin në fazën e mëtejshme, njofton Klan Kosova.

“Saudin Maliqi, Gani Halilaj, Driton Ukmata, Basri Lenjani dhe Valbon Krasniqi”, janë kandidatët që kanë konkurruar.

Në mesin e doktorëve që kanë konkuruar bën pjesë edhe infektologu Valbon Krasniqi i cili aktualisht është ushtrues i detyrës së drejtorit të SHSKUK-së.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close