Eliot Engel uron shtetin e Kosovës për 13 vjetorin e Pavarësisë.

Eliot Engel ka uruar shtetin e Kosovës për 13 vjetorin e Pavarësisë.

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë Kosovë! E ardhmja mund të sjellë paqe dhe prosperitet. # Kosova13” ka shkruar Eliot në Twitter.

Ish kongresisti amerikan është një mbështetësit më të mëdhenjë të vendit tonë.

Muajin e kaluar, Engel i dha fund detyrës në Kongres pas qëndrimit 31 vjeçar.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close