Tërmet në Gjilan

Një termet është dëgjuar në qytetin e Gjilanit. Lëkundjet janë ndier rreth orës 16:46 dhe mësohet se ishte 2.7 shkallë të Rihterit.

Lajmin e kanë bërë të ditur qytetarët në rrjetin social.

Termeti është konfirmuar edhe në faqen zyrtare Earthquake.

Sipas të dhënave, tërmeti ka ndodhur në mes të fshatrave Uglar dhe Malishevë të Gjilanit.

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close