Ambasadori britanik Abbott,takon Isa Mustafën dhe Lutfi Hazirin

Ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott është takuar sot me kryetarin në dorëheqje të LDK’së, Isa Mustafa dhe nënkryetarin Lutfi Haziri.

Abbott në një postim në Facebook ka thënë se kanë diskutuar me Mustafën për zgjedhjet dhe perspektivat e ardhshme të LDK’së.

“Këtë pasdite u takova me Isa Mustafën dhe Lutfi Hazirin. Ne diskutuam rezultatet e zgjedhjeve dhe perspektivat e ardhshme të LDK’së”, ka shkruar Abbott.

Aktualisht LDK është duke mbajtur mbledhjen e kryesisë ku do të diskutohet data e Kuvendit të ri zgjedhor në të cilin do të zgjedhet edhe kryetari i ri i LDK’së.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close