Kombëtarja e Spanjës e ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Kosovën

Kombëtarja e Spanjës e ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e muajit mars.

Kombëtarja spanjolle e pret Kosovën më 31 mars për të zhvilluar ndeshjen parakulifikuese për kupën e botës, “Katari 2022”.

Përveç emrat të mëdhenj si Ramos, Alcantara, Alba, Llorenti, Koke e Busquets, kjo listë e publikuar nga tekniku, Enrique vjen me disa risi, ku ka edhe shumë emra të ri.

Kujtojmë se Spanja do të takohet, më 25 mars me Greqinë, 28 me Gjeorgjinë dhe Kosovën në fund të muajit.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close