Ka ndrruar jetë aktori Rasim Thaçi - Cima

Ka vdekur aktori, Rasim Thaçi, i njohur si Cima. Lajmi është konfirmuar nga ana e familjarëve të tij, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Thaçi, 70 vjeç, ka qenë i infektuar me koronavirusin e ri dhe po trajtohej në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Ai njihet për rolet e tij të shumta që ka pasur në skenën humorit.

 

 

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close