Shqipëri-Angli 0:2

/ATSH/ Ndeshja Shqipëri-Angli zhvilluar sonte në “Air Albania” përfundoi me rezultatin 0:2 me gola të Kejn në minutën e 38′ dhe të Maunt në minutën e 63′. Goli i dytë u shënua në pjesën e dytë, pasi pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Angli përfundoi me nje gol të anglezëve

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close