Bëjeni vet;kundër ftohjes,gripit dhe dhembjes së muskujve


kur vjen vjeshta,vijnë edhe gripat,ftohjet,pastaj nga trajnimet kallja e muskujve dhe të gjitha këto hargjojnë energjinë.
Kjo pije e kthen atë,dhe mundëson shërim nga gripi dhe ftohja si dhe ulë dhembjet që shkaktohen nga kallja e muskujve.

green-smoothie-blenders

200 ml qumësht bajameje, ½ banane, ½ dardhë, kos grek 200 ml ,
1 lugë gjelle të grirë xhenxhefili të freskët, 1 lugë gjelle ekstrakt vanilje.
përgatitet: të gjithë përbërësit me vu/futë në blender dhe me i përzi një minutë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS:
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close