Mbështilleni këmbët tuaja me folie me qepë,dhe mirë do bëheni!!

Sipas magazinës së njohur „Natural health care for you” nëse doni ta përmirësoni gjendjen tuaj të përgjithëshme shendetësore ahere ju do të duhej që për çdo natë para se të shkoni në gjumë ti bëni mbështjellës plastik me qepë,këmbëve tuaja.Kjo nuk është një nga përrallat e kohëve moderne por përkundrazi popujt e vjetër mu në këtë mënyrë kanë shëruar shumë sëmundje.Do ju duhet të i keni vetëm qepët dhe një nga ato foliet e tejdukshme nga kuzhina juaj.

largea_qep1140472664196674_profimedia0006112831_630x0

Kjo do ua pastrojë trupin nga toksinat,do ua përmirësoje çarkullimin e gjakut,dhe sistemi imunitar do u bëhet më i qëndrueshëm kundrejt bakterieve dhe virusëve.

largea_onion-foot1433443576

Prejeni qepen,vendoseni në folie dhe pastaja mbështill këmbët me të.Nëse doni mundeni të mbathni çorape pambuku.Bëjeni gjithmonë para se të bini në gjumë

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close