Edhe Gjilani në euforinë e para ndeshjes së sontëme futbolli në mes Shqipërisë dhe Serbisë!


Muzika e përshtatur me tone patriotke nëpër lokalet e qytetit.Bisedat në mes bashkëbiseduesve,të cilat kanë temë këtë ndeshje.

12072705_1680597545511138_7125196889561769775_n12074595_1680597482177811_2196051537587400798_n

Por edhe të rinj që bartin në dorë simbole kombëtare,osr kan të veshura fanela me simbole kombëtare.Por edhe grupe të rinjës/fëmijësh që sjellin gjallëri duke parakaluar nëpër qytet duke brohoritur e kënduar këngë po me motive nacionale.

12144761_1680597608844465_8478397005242814372_n

Proinformacion.org /

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close