Rita “provokatorja” e bukur!

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është e magjishme jo vetëm me zërin e saj por edhe në pamje!

Rita dukej e përsosur dhe plotësisht e relaksuar ndërsa pozonte në bikini me ngjyrë vjollcë-rozë dhe flokë të shkurtër të lagur.

https://www.instagram.com/p/CDO-hMdjE6U/?utm_source=ig_embed

“Kur mendon se je e lezetshme ndërsa hunda të është djegur”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

Rita nuk lejoi që rregullat e reja të karantinës ta ndalojnë atë të shijojë pushimet në Spanjë, pavarësisht se ajo dhe miqtë e saj do të duhet të shkojnë në izolim për dy javë kur të kthehen në shtëpi.

?proinformacion.com/

 

CATEGORIES
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close