Në shërbim të askujt...vetëm informacion!

Edhe kryeministri Hoti ka rezultuar pozitiv nga testimi për virusin Corona

Kryeministri Avdullah Hoti ka njoftuar se ka dalur pozitiv nga testi për COVID 19. Ai përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se do të izolohet për dy javë.

“Të nderuar,

Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.

Avdullahu”, ka shkruar ai.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close