Kryeministri Hoti: Respektoni masat, mos e shtoni numrin e të infektuarve nga pakujdesia

Kryeministri Avdullah Hoti iu ka bërë thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat antiCOVID.

“Nga sonte janë në fuqi masat e reja për secilën komunë bazuar në numrit e të infektuarve në shtaë ditët e fundit. Pa ndihmën e juaj nuk mund të arrijmë sukses. Mjekët, infermierët, stafi teknik, policia, inspektoratet dhe shtabet emergjente, janë në krye të detyrës. Mos ua vështirësoni atyre punën dhe vetes jetën. Mos e shtoni numrin e të infektuarve nga pakujdesia”, ka shkruar Hoti.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close