LDK-ja nesër zgjedh kryesinë e re

Lidhja Demokratike e Kosovës të shtunën pritet të zgjedh kryesinë e re të partisë.

Në rend ditë janë platforma e kryetarit të LDK-së dhe zgjedhja e kryesisë.

Mbledhja do të mbahet në ora 14:00 në një nga hotelet e kryeqytetit.

Kjo është mbledhja e parë e partisë nën drejtimin e Lumir Abdixhikut.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close