Arben Gashi fton Listën e Vjosës t’i bashkohet grupit të LDK-së

Para fillimit të seancës konstitutive të Kuvendit shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi ka “ngacmuar” ish-bashkëpartiakun e tij, Faton Pecin që vie nga Lista e Vjosa Osmani.

Gashi me shaka i sugjeroi Pecit që të ulet në anën e ulëseve të cilat janë të paraparë për deputetët e LDK-së.

Tashmë ka filluar seanca konstituive e Kuvendit ka nisur e cila po udhëhiqet nga deputeti më i vjetër, Avni Dehari dhe deputetja më e re, Adelina Grainca.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close