Ambasadori Abbott uron Konjufcën: Ju uroj të gjitha të mirat

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, e ka uruar kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufcën, për pozitën e re.

Në llogarinë  tij në Facebook, ai i ka uruar edhe nënkryetarët e rinj të legjislaturës së tetë.

“Urime Glauk Konjufcës dhe nënkryetarëve të rinj për pozitat e reja. Ju uroj atyre dhe asamblesë së re të gjitha të mirat”.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close