Shqipëria në heshtje zgjedhore

Shqipëria në heshtje zgjedhore

Shqipëria ndodhet në heshtje zgjedhore.

Kjo pasi ditën e nesërme pritet që të mbahen zgjedhjet e përgjithshme, shkruan Top Channel.

Në zgjedhje do të marrin pjesë 16 subjekte politike, mes tyre dy të pavarur si dhe partitë PS, PD dhe LSI.

Këto dy të fundit kanë firmosur një koalicion paszgjedhor për bashkëqeverisje.

CATEGORIES
Share This
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close