Ka filluar takimi i ministres Gërvalla me homologun e saj kroat

Ka filluar takimi i ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla me homologun e saj kroat, Gordan Grlić Radman.

Takimi i tyre pritet të zgjasë një orë, kur edhe pritet të ketë konferencë për media.

Ministri i Punëve të Jashtme të Kroacisë, Gordan Grlić Radman po qëndron në vizitë zyrtare në Kosovë, e që do të pritet në takim edhe nga Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryeministri i vendit, Albin Kurti.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close