Në shërbim të askujt...vetëm informacion!

​Presidenti i Sllovenisë viziton Kosovën

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Kosovë. Ai do të pritet në takim nga presidentja Vjosa Osmani.

Agjenda mediale e Presidentes Osmani:

Në orën 16:00, Presidentja e Republikës së Kosovës, dr. Vjosa Osmani – Sadriu, pret Presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor.

Mediat do të marrin pamje në fillim të takimit, ndërsa më pas Presidentja Osmani dhe Presidenti Pahor do të kenë konferencë për media.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close