Të mërkurën diskutohen masat e reja kundër COVID-19

Të mërkurën ministri i Shëndetësisë Arben Vitia do të mbajë një takim virtual me kryetarët e komunave.

Mediat raportojnë se në takim do të diskutohet për situatën me pandeminë e COVID-19 e po ashtu edhe për masat e reja kundër COVID-19.

Gjatë takimit do të flitet edhe për vaksinimin e qytetarëve.

Nga Shoqata e Hotelerisë dhe Turizmit, kanë bërë të ditur sot se gjatë ditës së mërkurë do të diskutohet edhe për mbajtjen e dasmave.

Kujtojmë që gastronomët tashmë një kohë po kërkojnë që të largohet ora policore.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close