Palmer dhe Lajçak bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi

I dërguari special i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, është takuar me përfaqësuesin special për Ballkanin Perëndimor të SHBA-së, Mathew Palmer, të mërkurën.

Lajçak me anë të një postimi në rrjetin social Twitter ka shkruar se është i lumtur që i ka uruar mirëseardhje Palmerit në Bruksel.

“Nuk është për t’u habitur që ne folëm për Ballkanin Perëndimor dhe Dialogun”, ka shkruar Lajçak.

CATEGORIES
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close