Policia e Kosovës dje shqiptoi vetëm 56 gjoba

Policia e Kosovës, ka vazhduar me inspektimin për respektimin e masave antiCOVID-19, transmeton Telegrafii.

Gjatë ditës së shtunë, policia ka shqiptuar 56 gjoba në bazë të ligjit COVID-19.

Ndryshe javëve të fundit kemi pasur rënie të rasteve të infektimit me COVID-19 e po ashtu edhe të vdekjeve.

Dje në vendin tonë janë konfirmuar 20 raste të reja, dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close