Kurti,Konjufca dhe Abbott nënshkruajnë memorandum

Ambasadori britanik Nicolas Abbott, kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca dhe kryeministri Albin Kurti kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi.

Pas nënshkrimit asnjëri nga të pranishmit nuk u deklarua për media, raporton EO.

Në bazë të këtij memorandumi ambasada do të monitorojë rekrutimin në pozita të larta.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close